Záverečné zápasy ŠK Dúbrava v jesennej časti.

24.10.2013 18:56

27.10.2013 žiaci Kvačany 2:1 Dúbrava, gól za Dúbravu- Matúš Urban

Tabuľka a výsledky po 11 kole

27.10.2013 A mužstvo Likavka 4:1 Dúbrava gól za Dúbravu -David Danaj z penalty.

Zostava Dúbrava:Mráz,Rakučiak,Benčo,David Danaj,Urbanovič,Oravec/Švec/,Roháč,Priesol,Budvesel,Oláh,Nemec.
Pred peknou návštevou a za dobrého počasia začali lepšie domáci a po chybe v obrane sa ujali vedenia  domáci boli celý polčas lepším tímom v 44 minúte úkazali ako sa má zahrávať priamy kop a zvýšili vedenie na 2 : 0.V druhom polčase preskupil tréner hosti zostavu , hra sa zlepšila  a mužstvo znova doplatilo na premienanie šancí, v závere domáci 2 gólmi znova úkazali ako premienať šance, Na 4: 1 znížil z pokutového kopu Danaj David.Po vzájomnej potyčke v 57 minúte vylúčil rozhodca dmáceho Sališa a hostujúceho Nemca. Dušan Urbanovič

Tabuľka a výsledky po 13. kole

31.10.2013       15,30      Kormanov Pohár      Lipt.Ján - Dúbrava

Zápasy ŠK Dúbrava v 42 týždni.

17.10.2013 08:34
Žiaci. Dúbrava 0 : 3 Bobrovec

A  Mužstvo  Dúbrava 1 : 3 Diviaky, polčas 1:1

Zostava Dúbravy: Mráz,Slabej/Danaj Martin/,Rakučiak,Benčo,Danaj David/Kojš/Urbanovič,Oravec,Roháč,Priesol,Švec,Nemec

V zápase dobrej úrovne začali lepšie hostia a dostali domácich pod tlak, v 36 minúte domáci udreli keď po peknej akcii trafil Slabej,ktorý sa následne zranil,hostia do polčasu vyrovnali . V druhom polčase domáci pritlačili ale šance zostali nevyužité a tak hostia dvomi gólmi rozhodli o výsledku. Veľmi zlý výkon podal nepresný hlavný rozhodca.

Spracoval:Dušan Urbanovič

Program zápasov Šk Dúbrava v 41. týždni.

11.10.2013 07:12
Žiaci Ľubeľa 1:0 Dúbrava

A mužstvo:  Vavrečka 0:0 Dúbrava .

Zostava Dúbravy: Mraz, Slabej, Rakučiak, Benčo/Svec/, Budvesel,,David Danaj,Urbanovič,Oláh,Oravec,Roháč, Priesol.

V zápase slabšej úrovne mali v prvom polčase naviac domáci , ich útoky stroskotali na  na dobrej hre  zálohy Dúbravy, v druhom polčase ustál vietor a hostia pridali ale ich šance včetne tyče Oláha, a záverečnej šance Rakučiaka  zostali nevyužité.Pre hostí bola remíza skôr stratov  ale bod z ihriska súpera sa aj tak cení, dobrý výkon v mužstve hostí podala záloha dirigovaná Urbanovičom.

Kormanov pohár - štvrtok 17.10.2013 o 15:30 - Závažná Poruba - Dúbrava na ihrisku v Závažnej Porube

Program zápasov Šk Dúbrava v 40. týždni.

06.10.2013 13:56

Šk Dúbrava 0:1- Šk Bobrov      (Tabuľka a ostatné výsledky-klikni na podčiarknutý text)

Zostava dúbrava:Mráz,Slabej/Roháč/,Rakučiak,Švec,Benčo,Budvesel,Vojkovič/Nemec/,David Danaj,Urbanovič,Oláh,Oravec.

Už v prvej minúte sa hostia po chybe domácej obrany dostali do vedenia.Domáci potom pritlačili ale útoky stroskotávali na dobre chytajúcom brankárovi hostí , šance Rakučiaka a Oláha zostali nevyužité, v druhom polčase domáci zvýšli  tlak, brvno a týč Urbanoviča a zle kopnutá jedenástka Budvesela už na výsledku nič nezmenili.

Kormanov pohár - štvrtok 10.10.2013 o 16:00 - Dúbrava - Liptovský Mikuláš na ihrisku v Dúbrave

Starí páni - 29.9.2013 o 10:00 - Dúbrava - Štrba na ihrisku v Dúbrave
Žiaci         29.9.2013 Demänová 0  :  5 Dúbrava- Góly za Dúbravu:  2 Michal Nemec, 2 Adam Moravčík, 1 Ondrej Španko
A Mužstvo 29.9.2013  Martin B 1: 0 Dúbrava

Zostava Dúbravy : Mráz, Slabej, Rakučiak,Švec,Benčo/Oravec/Budvesel,Priesol,Vojkovič/Oláh/,David Danaj/Martin Danaj/, Urbanovič,Roháč.

Za pekného počasia a na dobrom trávniku sa hral futbal dobrej úrovne, v prvom polčase útoky domácich stroskotávali na dobre hrajúcej obrane hostí, pred koncom polčasu unikol Rakučiak a nepresný hlavný rozhodca odpískal faul hosťujúceho hráča.V druhom polčase mohol hostí dvakrát do vedenia dostať Roháč,ale jeho hlavičky skončili mimo brány. Keď sa už zdalo že zápas skončí spravodlivou remízou, 4 minúty pred koncom tečovaná lopta skončila za chrbtom vynikajúco chytajúceho Mráza.

(Ak chceš vidieť aktuálne tabuľky a ostatné výsledky v jednotlivých kategóriách, klikni na podčiarknutý text)

Program zápasov Šk Dúbrava v 38.týždni

18.09.2013 20:12

A mužstvo Dúbrava 3 : 0 Demänová

Góly za Dúbravu: David Danaj, Ing. Marek Urbanovič, vlastný gól Dem.

Zostava Dúbravy: Mráz,Slabej,Rakučiak,Švec/Kojš/,Oláh,Benčo,Budvesel/Martin Danaj/Priesol,Vojkovič,David Danaj,Urbanovič

V prvej minúte sa obranou hostí prekľučkoval David Danaj a domáci viedli ,hostia potom ovládli hru . V 25 minúte unikol Švec a kapitán domácich Urbanovič   zvýšil na 2 :0. Skóre polčasu po centri Oláha uzavreli hostia vlastným gólom. V druhom polčase sa útoky striedali na obidvoch stranách , domáci zahodili niekoľko výborných príležitostí a na výsledku sa už nič nezmenilo.Hráčov domácich aj hostí  vyprevádzal z ihriska potlesk za predvedený výkon.

Tabuľka a výsledky po 8.kole.

Korman.pohár 19.9.2013 Palúdzka-Dúbrava 16,30

Dorast    21.9.2013 Ľubochňa 7 : 0 Dúbrava

Starí páni 22.9.2013 o 10:00 - Liptovské Sliače - Dúbrava na ihrisku v Sliačoch, odchod je o 9:15 hod. z areálu ŠK

Žiaci       22.9.2013 Dúbrava 2: 1 Part.Lupča  Góly za Dúbravu, Matúš Urban, Ondrej Španko

15.9.2013   A mužstvo:   Dražkovce  2 : 0 Dúbrava
Zostava Dúbrava : Mráz, Oravec, Slabej, Roháč, Rakučiak, Švec,Oláh,Benčo, Martin Danaj ,Budvesel, Dalibor Mráz.

Po chybe v strede ihriska sa domáci ujali vedenia, v druhom polčase Dúbrava pritlačila ale domáci znova udreli, po vylúčení Roháča/druhá žltá karta/. Hostia pritlačili , strely Oláha Rakučiaka a brvno Benča už výsledok nezmenili. Veľmi slabý výkon podal nepresný hlavný rozhodca .
Dušan Urbanovič
Ak chceš detailné výsledky, tabuľky, klikni na podčiarknutý text.

Víkendový program ŠK Agro Baník Dúbrava:

05.09.2013 06:40

Zostava domácich: Mráz, Urbanovič, Oravec,Slabej,Roháč,Rakučiak,Švec,Oláh,/Kuča/ David Danaj,/Danaj Martin/Benčo,Vojkovič,/ Jacko/

V zápase dobrej úrovne lepšie začali domáci, po faule v šestnástke jedenástku premenil David Danaj. Hostia o 5  minút vyrovnali Baranom.

Po peknej akcii Rakučiaka sa domáci dostali do vedenia.V druhom polčase sa akcie striedali na obidvoch stranách a dobre hrajúci Rakučiak uzavrel skóre zápasu.Domáce mužstvo podalo dobrý výkon, ktorý diváci odmenili potleskom.

V bránke hostí podal výborný výkon brankár Hablák.

Spracoval: Dušan Urbanovič.

Ak chcete viac informácií o priebehu zápasu ,okamžitú aktuálnu tabuľku, výsledky jednotlivých zápasov po odohranom kole, kliknite na podčiarknutý text.

Spracoval:Mgr.Stanislav Slačka.

A mužstvo

01.09.2013 20:06

5. kolo Šk Dúbrava 1 : 2 Šk Černová polčas 0:1

Zostava Dúbravy:

Mráz,Budvesel,Urbanovič,Oravec,Slabej,Roháč,Rakučiak,

Švec,Oláh,Danaj David,Benčo Michal/striedanie Danaj Martin za Danaj M, Jacko za Slabej

V úvode sa hra striedala na oboch stranách domáci Oláh nepremenil hostujúci Krivoš áno a hostia viedli,v druhom polčase domáci pritlačili ale zabudli na obranu a hostia Frólom zvýšili na dva 2:0. Domáci potom pritlačili nastrelili tyč a brvno. Na 2:1znižil pred koncom Rakučiak.