Novinky

Zápasy Šk Dúbrava 25.5.2014

23.05.2014 16:42

A mužstvo :Šk Bobrov - Šk Dúbrava  2:1 .

Zostava Dúbrava. Mráz, Budvesel, Priesol ,Benčo/Siruček/, Švec/Matejovie/, Urbanovič, David Danaj/Martin Danaj/Rakučiak, Slabej, Roháč, Oláh,
Domáci úž v 5 minúte viedli 1:0 hostia hru vyrovnali a zahodili šance.druhý polčas Dúbrava ovládla hru , výsledkom bol vyrovnávajúci gól Šveca.Po chybe v obrane v 81 minúte domáci zvýšili na 2:1

Tabuľka a výsledky po 23.kole

Tabuľka a výsledky po 18.kole-žiaci

Zápasy Šk Dúbrava 18.5.2014

18.05.2014 20:56

A mužstvo:

Šk Dúbrava - Šk Martin B 3:0             polčas 0:0

Zostava Dúbrava: Mráz, Priesol, Benčo, Švec, Urbanovič, David Danaj, Pida / Oravec /, Rakučiak , Slabej, Roháč, Oláh / Martin Danaj/

V zápase dobrej úrovne začali lepšie hostia , domáci hru vyrovnali a šance sa  na oboch stranách zlikvidovali dobre chytajúci bránkari.V druhom polčase domáci pridali  a 52 minúte otvorili skóre z pokutového kopu Martin Danaj. Šance Oláha, Šveca zostali nevyužité , veľmi dobre hrajúci Rakučiak dvoma gólmi uzavrel skóre zápasu . Hostia v 72 minúte zahodili pokutový kop. Domáci predviedli dobrý kolektívny výkon  a urobili dôležitý krok,  aby sa 5 liga hrala aj v nasledujúcej sezóne.

Tabuľka a výsledky po 22.kole

Tabuľka strelcov klubu

Spravovali: Dušan Urbanovič, Mgr. Stanislav Slačka

Zápasi Šk Dúbrava 11.5.2014

09.05.2014 19:09

A mužstvo:

Šk Demänová - Šk Dúbrava 4:0 polčas 3:0.

Zostava Dúbrava:Mráz, Benčo, Švec, Urbanovič, David Danaj, Tomáš Pida, Rakučiak, Peter Budvesel, Oravec /Siruček/, Roháč , Oláh /Matejovie/

V ďalšom liptovskom derby aj bez  niekoľkých hráčov základnej zostavy potvrdila že je mužstvom dvoch tvári,keď doma jej to ide , ale vonku pravidelne inkasuje. Po chybách v obrane  sa v 4 a 19 minúte  2 x presadil Janek, Húska gólom v 36 minúte uzavrel výsledok polčasu.  V druhom polčase Janega gólom v 66 minúte stanovil konečný výsledok.

Tabuľka a výsledky po 21.kole

Žiaci : Šk Dúbrava - Šk Lipt. Sielnica 1:1 Gól za Dúbravu: Matúš Urban

Tabuľka a výsledky po 16.kole-žiaci

Spracovali: Mgr. Stanislav Slačka, Dušan Urbanovič.

Zápasy ŠK Dúbrava 4.5.2014

03.05.2014 05:54

A mužstvo:

Šk Dúbrava - Šk Dražkovce 4:1 polčas 3:0.

Zostava Dúbrava: Mráz, Benčo, Švec, Urbanovič, David Danaj, Slabej, Pribylinec /Oravec,Pida/ Siruček/ , Peter Budvesel , Rakučiak /Oláh/ , Priesol

V dôležitom zápase v boji o záchranu začali lepšie domáci . V 4 minúte sa ujali vedenia gólom Davida Danaja,po faule v šestnástke hostí zvýšil v 16 minúte  na 2 : 0, potom sa osmelili aj hostia a ohrozili domácu bránu: V 35 minúte po rohovom kope zvýšil Rakučiak na 3 : 0. V druhom polčase sa útoky striedali na oboch stranách, Rakučiak zahodil tutovku, v 65 minúte Benčo zvýšil na 4 : 0, hostia upravili v 71 minúte z trestného kopu Čiliakom.

Góly za Dúbravu: David Danaj 2, Andrej Rakučiak, Michal Benčo.

Tabuľka a výsledky po 20.kole

Žiaci:

Šk Lipt.Ondrašová- Šk Dúbrava 4:1

Gól za Dúbravu: František Mrázik

Tabuľka a výsledky po 15.kole-žiaci

Spracovali: Mgr.Stanislav Slačka, Dušan Urbanovič.

27.4.2014 10:30 Dospelí:Šk Bešeňova- Šk Dúbrava

26.04.2014 16:04

Bešenová - Dúbrava 4 : 0, polčas 2 : 0

Zostava Dúbrava: Mráz, Švec,Martin Budvesel, Roháč,Oravec/Nemec/, Urbanovič, David Danaj, Slabej, Tomáš Pida/Rakučiak/, Oláh/Martin Danaj/,Priesol,

V derby zápase hostia sklamali, keď za celý zápas poriadne neohrozili domácu bránu,prvý gól domácich si nešťastne vrazil Mráz po kope z rohu do vlastnej brány, z následného útoku zvýšil Vyšný na 2 : 0. V druhom polčase po chybách v obrane hostí, najprv Baran a potom Vyšný uzavreli skóre zápasu.

Tabuľka a výsledky po 18.kole

Žiaci:Šk Dúbrava - Šk Kráľová Lehota 5 :1 . Góly za Dúbravu: František Mrázik 2, Ondrej Španko 2, Michal Nemec

17.kolo Šk Dúbrava - Lisková 13.4.2014

10.04.2014 21:54

Šk Dúbrava - Šk Lisková  3 : 0

Zostava Dúbrava: Mráz,Martin Budvesel, Benčo,Švec/Pida/,Urbanovič, Rakučiak, Danaj, Nemec/Budvesel Peter/Siruček/,Oravec , Slabej

V derby zápase začali lepšie domáci dve šance Slabeja a brvno Rakučiaka zostali výsledok nemenili, hostia vyrovnali hru a zahodili niekoľko šancí. Po peknej akcii domácich trafil Danaj  , Rakučiak  mohol poistiť výsledok.V druhom polčase hostia pohrozili  ale dva góly Slabeja stanovili výsledok zápasu.

Tabuľka a výsledky po 17.kole

Spracovali: Dušan Urbanovič, Mgr. Stanislav Slačka.

16. kolo ŠK Zubrohlava - ŠK Dúbrava o 15:30 hod.

02.04.2014 09:06

Šk Zubrohlava - Šk Dúbrava  3:1. Gól za Dúbravu Rakučiak.

Tabuľka a výsledky po 16.kole

15.kolo 30.3.2014 o 15. hodine na ihrisku v Dúbrave ŠK Dúbrava- ŠK LM Palúdzka

28.03.2014 06:47

Šk Dúbrava - Šk Palúdzka 4:2

Zostava Dúbrava: Mráz, Budvesel Peter, Priesol, Benčo, Švec, Roháč, Urbanovič ,Rakučiak, Danaj , Oláh/Slabej/Vyparina

V Liptovskom derby za pekného počasia začali lepšie domáci keď Oláh hneď v 1 minúte využil zaváhanie v obrane hostí a domáci viedli 1:0, hostia potom pritlačili ale strely Zeleňáka a Trnovského minuli bránu,následne mohol po rohu zvýšiť Urbanovič, v 24 minúte v sa uvoľnil v šestnástke Danaj a  zvyšíl na 2:0, Trest pre domácich prišiel pred koncom polčasu keď najlepší hráč na ihrisku  Rado Bella uvoľnil Trnovského a ten znížil na 1:2 Druhý polčas sa niesol  vo využívaní chýb v obranách oboch mužstiev, najprv Danaj svojím druhým  gólom zvýšil na 3:1, Uličný znížil na 3:2 , bodku za dobrým zápasom urobil Rakučiak a s prehľadom skore zápasu na 4:2.