Program zápasov ŠK Agro Baník Dúbrava 37.týždeň:

12.9.2013   Kormanov pohár:17,00   Dúbrava - Bobrovec
14.9.2013   Dorast :  L.Štiavnica 7 : 0 Dúbrava
15.9.2013   Starí Páni:10:00  Dúbrava - Podbreziny
15.9.2013   Žiaci :           L.Sielnica 2 : 2 Dúbrava
15.9.2013   A mužstvo:   Dražkovce  2 : 0 Dúbrava
Zostava Dúbrava : Mráz, Oravec, Slabej, Roháč, Rakučiak, Švec,Oláh,Benčo, Martin Danaj ,Budvesel, Dalibor Mráz.

Po chybe v strede ihriska sa domáci ujali vedenia, v druhom polčase Dúbrava pritlačila ale domáci znova udreli, po vylúčení Roháča/druhá žltá karta/. Hostia pritlačili , strely Oláha Rakučiaka a brvno Benča už výsledok nezmenili. Veľmi slabý výkon podal nepresný hlavný rozhodca .
Dušan Urbanovič
Ak chceš detailné výsledky, tabuľky, klikni na podčiarknutý text.

Víkendový program ŠK Agro Baník Dúbrava:

05.09.2013 06:40

Zostava domácich: Mráz, Urbanovič, Oravec,Slabej,Roháč,Rakučiak,Švec,Oláh,/Kuča/ David Danaj,/Danaj Martin/Benčo,Vojkovič,/ Jacko/

V zápase dobrej úrovne lepšie začali domáci, po faule v šestnástke jedenástku premenil David Danaj. Hostia o 5  minút vyrovnali Baranom.

Po peknej akcii Rakučiaka sa domáci dostali do vedenia.V druhom polčase sa akcie striedali na obidvoch stranách a dobre hrajúci Rakučiak uzavrel skóre zápasu.Domáce mužstvo podalo dobrý výkon, ktorý diváci odmenili potleskom.

V bránke hostí podal výborný výkon brankár Hablák.

Spracoval: Dušan Urbanovič.

Ak chcete viac informácií o priebehu zápasu ,okamžitú aktuálnu tabuľku, výsledky jednotlivých zápasov po odohranom kole, kliknite na podčiarknutý text.

Spracoval:Mgr.Stanislav Slačka.

A mužstvo

01.09.2013 20:06

5. kolo Šk Dúbrava 1 : 2 Šk Černová polčas 0:1

Zostava Dúbravy:

Mráz,Budvesel,Urbanovič,Oravec,Slabej,Roháč,Rakučiak,

Švec,Oláh,Danaj David,Benčo Michal/striedanie Danaj Martin za Danaj M, Jacko za Slabej

V úvode sa hra striedala na oboch stranách domáci Oláh nepremenil hostujúci Krivoš áno a hostia viedli,v druhom polčase domáci pritlačili ale zabudli na obranu a hostia Frólom zvýšili na dva 2:0. Domáci potom pritlačili nastrelili tyč a brvno. Na 2:1znižil pred koncom Rakučiak.

Tabuľka a výsledky po 5 kole:

3. kolo žiaci Šk Dúbrava 0 - 7 Šk Iľanovo

01.09.2013 19:59

Dorast

31.08.2013 21:33

Old Boys- Starí páni Liptovský Ján - Dúbrava 1.9.2013 o 10 hod.

30.08.2013 13:24

Odchod je o 9:15 z areálu ŠK Dúbrava

Old Boys Dúbrava 0 : 2 Svätý Kríž

26.08.2013 18:45

Góly: Čulík, Bistiak

V zápase dobrej úrovne domáci doplatili na nepremenené čisté gólové šance hlavne v prvom polčase. Veľkým pozitívom bola čistá a korektná hra zo strany oboch súperov.