18.09.2013 20:12

A mužstvo Dúbrava 3 : 0 Demänová

Góly za Dúbravu: David Danaj, Ing. Marek Urbanovič, vlastný gól Dem.

Zostava Dúbravy: Mráz,Slabej,Rakučiak,Švec/Kojš/,Oláh,Benčo,Budvesel/Martin Danaj/Priesol,Vojkovič,David Danaj,Urbanovič

V prvej minúte sa obranou hostí prekľučkoval David Danaj a domáci viedli ,hostia potom ovládli hru . V 25 minúte unikol Švec a kapitán domácich Urbanovič   zvýšil na 2 :0. Skóre polčasu po centri Oláha uzavreli hostia vlastným gólom. V druhom polčase sa útoky striedali na obidvoch stranách , domáci zahodili niekoľko výborných príležitostí a na výsledku sa už nič nezmenilo.Hráčov domácich aj hostí  vyprevádzal z ihriska potlesk za predvedený výkon.

Tabuľka a výsledky po 8.kole.

Korman.pohár 19.9.2013 Palúdzka-Dúbrava 16,30

Dorast    21.9.2013 Ľubochňa 7 : 0 Dúbrava

Starí páni 22.9.2013 o 10:00 - Liptovské Sliače - Dúbrava na ihrisku v Sliačoch, odchod je o 9:15 hod. z areálu ŠK

Žiaci       22.9.2013 Dúbrava 2: 1 Part.Lupča  Góly za Dúbravu, Matúš Urban, Ondrej Španko