15.kolo 30.3.2014 o 15. hodine na ihrisku v Dúbrave ŠK Dúbrava- ŠK LM Palúdzka

28.03.2014 06:47

Šk Dúbrava - Šk Palúdzka 4:2

Zostava Dúbrava: Mráz, Budvesel Peter, Priesol, Benčo, Švec, Roháč, Urbanovič ,Rakučiak, Danaj , Oláh/Slabej/Vyparina

V Liptovskom derby za pekného počasia začali lepšie domáci keď Oláh hneď v 1 minúte využil zaváhanie v obrane hostí a domáci viedli 1:0, hostia potom pritlačili ale strely Zeleňáka a Trnovského minuli bránu,následne mohol po rohu zvýšiť Urbanovič, v 24 minúte v sa uvoľnil v šestnástke Danaj a  zvyšíl na 2:0, Trest pre domácich prišiel pred koncom polčasu keď najlepší hráč na ihrisku  Rado Bella uvoľnil Trnovského a ten znížil na 1:2 Druhý polčas sa niesol  vo využívaní chýb v obranách oboch mužstiev, najprv Danaj svojím druhým  gólom zvýšil na 3:1, Uličný znížil na 3:2 , bodku za dobrým zápasom urobil Rakučiak a s prehľadom skore zápasu na 4:2.