ŠK Dúbrava : ŠK Závažná Poruba 2:1 góly za Dúbravu Poliak, Danaj Š.

Zostava: Nemec A. - Tomčík T., Tomčík A., Grieš, Moravčík D. - Mrázik, Závacký, Moravčík R., Nosická - Danaj Š., Poliak

Striedali: Mlynárik, Bubniak, Kubáň, Danaj S., Mráziková

Výsledky zápasov

27.10.2014 17:43

ŠK Nižná : ŠK Dúbrava 2:0

Zostava: Mráz - Oravec, Priesol, Hliničan, Benčo - Gazda, Urbanovič, Roháč, Slabej (Macek) - Danaj, Praštiak

Žiaci

ŠK Dúbrava : ŠK Liptovská Ondrašová 0:12

Zostava: Nemec A., - Tomčík T., Tomčík A., Grieš, Moravčík D. - Danaj Š., Moravčík R., Závacký, Nosická - Nemec, Barkóciová

19.10.2014 21:18

ŠK Dúbrava : ŠK Demänová 2:2 góly za Dúbravu Slabej, Danaj

Zostava: Mráz - Oravec (Feketík), Urbanovič, Priesol, Benčo - Danaj, Švec, Roháč, Slabej (Gazda) - Macek, Praštiak

Žiaci

ŠK Ploštín : ŠK Dúbrava 14:1 gól za Dúbravu Nemec M.

Zostava: Nemec A. - Tomčík T., Tomčík A., Grieš, Danaj Š. (Mlynárik) - Nosická (Moravčík D.), Moravčík R., Závacký, Poliak - Barkóciová, Nemec M.

12.10.2014 20:37

ŠK Švošov : ŠK Dúbrava 0:1 gól za Dúbravu Oláh

Zostava: Mráz - Hliničan, Urbanovič, Priesol, Oravec - Oláh (Benčo), Slabej, Roháč, Gazda (Macek) - Praštiak, Danaj (Švec)

Žiaci

ŠK Dúbrava : ŠK Bobrovec 0:6

Zostava: Nemec A. - Tomčik T., Tomčik A., Grieš, Danaj Š. - Nosická (Mrázik), Závacký, Mlynárik (Moravčík D.), Nemec - Barkociová, Poliak

Old boys

ŠK Dúbrava : ŠK Liptovské Sliače 1:2 gól za Dúbravu Barkoci

V prvom polčase bol vyrovnaný zápas, hostia sa ujali  vedenia po peknej strele Sliackeho. V druhom polčase domáci hrali aktívne boli suverénne lepší, no zahodili množstvo čistých šancí. Z ojedinelého protiútoku hostia zvýšili na 0:2 gólom Oprchala. Domáci skorigovali výsledok po peknom góle Barkociho.

Kormanov pohár

09.10.2014 23:44

ŠK Dúbrava : ŠK Liptovský Ján 7:0 góly- Poliak 3, Závacký 2, Grieš, Tomčík T.

Zostava: Nemec A. - Tomčík T., Tomčik A., Grieš, Moravčík D.- Nosická, Moravčík R., Závacký, Mrázik - Danaj Š., Poliak

Striedali (Kubáň, Bubniak, Mlynárik, Danaj S.)

05.10.2014 23:47

ŠK Dúbrava : ŠK Turčianske Štiavnička 0:4

Zostava: Mráz - Švec (Droppa), Hliničan, Priesol, Slabej (Oravec) - Danaj, Roháč, Urbanovič, Kudláček - Praštiak, Macek